22.12.2018

HistDAO

ПИЩЕВАЯ НЕПЕРЕНОСИМОСТЬ ГИСТАМИНА (HIT)

HistDAO

 

HistDAO унікальна харчова добавка, яка містить фермент діаміноксидазу (DAO), що відповідає за руйнування гістаміну харчового походження в організмі.

HistDAO спеціально створений для людей з недостатністю ферменту діаміноксідази. Що міститься в HistDAO фермент діаміноксидазу, повністю ідентичний людському.

Прийом 1-2 капсул HistDAO перед їжею підвищує вміст ДАО в шлунково-кишковому тракті, і, в наслідок, готовність до руйнування гістаміну.

Надмірний гістамін, що утворюється в кишечнику, повністю руйнується, і не всмоктується, завдяки чому не з’являються симптоми надлишку гістаміну.

HistDAO запобігає і пом’якшує реакцію на харчову непереносимість, це полегшує природну переробку надійшов з їжею гістаміну в шлунково-кишковий тракт. 

Ефективність підтверджена клінічними випробуваннями. 

HistDAO не викликає небажаних побічних реакцій, тому що не всмоктується організмом, його дія обмежена тільки в тонкому кишечнику. 

Склад 1 капсулиДоза% дненноЇ дози
Вітамін С (як аскорбінова кислота)20 мг33%
Діаміноксідази (зі свинячої нирки білкового концентрату)20000 HDUДобова доза не визначена

Спосіб застосування: 1-2 капсули за 15 хвилин до вживання продуктів, багатих гістаміном, що стимулюють викид гістаміну, або за призначенням лікаря. Чи не розжовувати!

HistDAO показаний дітям з 6 років і дорослим, що страждають харчовою непереносимістю гістаміну або продуктів, що його містять.

HistDAO не призначений для лікування харчової алергії!

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Проконсультуйтеся з Вашим лечашім лікарем перед застосуванням, якщо Ви вагітні або годуєте грудьми. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Не використовуйте препарат при наявності алергії на свинину або будь-який інший інгредієнт, що входить до складу препарату.

Не містить: Пшеницю, клейковину, продуктів тваринного походження, рибу, молюсків, арахісу, лісових горіхів, яєць, інгредієнтів отриманих з генетично модифікованих організмів (ГМО), штучних барвників, штучних замінників цукру і штучних консервантів.

Умови зберігання: Зберігати щільно закритим в сухому і прохолодному місці.

Реєстраційне посвідчення № 05.03.02-03 / 16682 від 21.04.2015

Не содержит: Пшеницу, клейковину, продуктов животного происхождения, рыбу, моллюсков, арахиса, лесных орехов, яиц, ингредиентов полученных из генетически модифицированных организмов (ГМО), искусственных красителей, искусственных сахарозаменителей и искусственных консервантов.

Условия хранения: Хранить плотно закрытым в сухом и прохладном месте.

Регистрационное удостоверение № 05.03.02-03/16682 от 21.04.2015